Stale poszukujemy osób utalentowanych i pełnych pasji, które swoim doświadczeniem mogłyby wesprzeć rozwój naszych produktów kierowanych na rynki kilkudziesięciu krajów świata. Jeżeli uważasz, że jesteś jedną z takich osób napisz nam dlaczego na praca@icbpharma.com

Sprawdź też aktualne oferty pracy:

Grafik/Projektant graficzny

Informacje o firmie/dziale Crop Solutions: https://icbpharma.com/pl/crop-solutions/

Wymagania

  • znajomość pakietu Adobe (głownie Ilustrator, Photoshop, InDesign, Acrobat Pro) oraz Microsoft Office (zwłaszcza Power Point)
  • 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • portfolio
  • kreatywność, zmysł estetyczny
  • znajomość zasad przygotowania do druku (DTP) i do Internetu
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

Zakres obowiązków

  • współpraca z zespołem marketingu
  • dbanie o spójność identyfikacji wizualnej istniejących produktów
  • tworzenie identyfikacji wizualnej nowych produktów (w tym logotypów)
  • kompleksowe opracowywanie materiałów graficznych dla istniejących i nowych produktów działu: katalogi, ulotki, reklamy prasowe, wizualizacje, etykiety, stoiska targowe, rollupy, grafiki dla profili i kanałów w social mediach, grafiki na stronę www
  • tworzenie prezentacji będzie ważną częścią obowiązków na tym stanowisku

Oferujemy

  • stabilne długoterminowe zatrudnienie
  • przyjemną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • po okresie wdrożeniowym możliwa częściowa praca zdalna
  • świadczenia dodatkowe (dofinansowanie do pakietów sportowych, dofinansowanie nauki wybranego języka, możliwość rozwoju w ramach budżetu szkoleniowego)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Brak ofert