Stale poszukujemy osób utalentowanych i pełnych pasji, które swoim doświadczeniem mogłyby wesprzeć rozwój naszych produktów kierowanych na rynki kilkudziesięciu krajów świata. Jeżeli uważasz, że jesteś jedną z takich osób napisz nam dlaczego na praca@icbpharma.com

Sprawdź też aktualne oferty pracy:

Brak ofert

Magazynier

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie bieżących prac magazynowych
  • Utrzymywanie ładu i porządku w magazynach i przyległych placach
  • Utrzymanie i dbałość o stan techniczny powierzonych urządzeń
  • Przyjmowanie surowców i produktów do magazynu
  • Dokładne sprawdzenie przyjmowanych towarów pod względem jakościowym i ilościowym
  • Sprawdzenie czy stan fizyczny przyjętego towaru odpowiada wystawionej przez dostawcę specyfikacji , dokumentu wydania
  • Kontrola nad wydawanymi z magazynu towarami, potwierdzona prawidłowo wystawionymi dokumentami wydania
  • Pakowanie i przygotowanie towaru do wysyłki

Wymagania

  • Uprawnienie na prowadzenie wózka widłowego
  • Aktualne prawo jazdy kat. B.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, samodzielność

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i międzynarodowym
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w systemie trzyzmianowym
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy i posiadanych umiejętności

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).