Adres

Siedziba

ul. S. Lema 10
43-603 Jaworzno

Adres rejestrowy

ul. Moździerzowców 6a
43-602 Jaworzno

Health Care

Anna Gawron - zdjęcie

Dyrektor działu Health Care

Anna Gawron

+48 695 662 551

anna.gawron@icbpharma.com

Krzysztof Żołądź - zdjęcie

Menadżer ds. Hurtowni i Sieci Aptecznych

Krzysztof Żołądź

+48 792 006 868

krzysztof.zoladz@icbpharma.com

Aneta Jasińska - zdjęcie

Specjalista ds. Handlowych

Aneta Jasińska

+48 32 74 54 763

aneta.jasinska@icbpharma.com

Agnieszka Czak

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Agnieszka Czak

+48 32 74 54 783

agnieszka.czak@icbpharma.com

Animal Health

Radu Harsan - zdjęcie

Dyrektor działu Animal Health

Radu Harsan

radu.harsan@icbpharma.com

Mateusz Świetosławski

Specjalista ds. Produktu

Mateusz Świętosławski

+48 32 74 54 757

+48 501 515 833

mateusz.swietoslawski@icbpharma.com

Janusz Pasich -zdjęcie

Specjalista ds. Sprzedaży i Rozwoju Biznesu

Janusz Pasich

665 664 044

janusz.pasich@icbpharma.com

Crop solutions

Wojciech Wieczorek - zdjęcie

Dyrektor działu Crop Solutions

dr inż.
Wojciech Wieczorek

+48 531 707 704

wojciech.wieczorek@icbpharma.com

Małgorzata Wajda

Specjalista ds. Eksportu

Małgorzata Wajda

+48 665 664 074

malgorzata.wajda@icbpharma.com

Justyna Janowska-Policht - zdjęcie

Specjalista ds. Produktu

Justyna Janowska-Policht

+48 32 74 54 752

justyna.janowska@icbpharma.com

Ewa Bałazińska - zdjęcie

Specjalista ds. Marketingu

Ewa Bałazińska

+48 665 664 031

ewa.balazinska@icbpharma.com

Joanna Golec-Seweryn - zdjęcie

Specjalista ds. Marketingu

Joanna Golec-Seweryn

+48 32 74 54 761

joanna.golec-seweryn@icbpharma.com

Kinga Ciągło

Specjalista ds. Handlowych

Kinga Ciągło

+48 32 74 54 746

kinga.ciaglo@icbpharma.com

Anna Noras

Specjalista ds. Handlowych

Anna Noras

+48 32 74 54 751

anna.noras@icbpharma.com

Sylwia Dwornicka - zdjęcie

Specjalista ds. Handlowych

Sylwia Dwornicka

+48 32 74 54 749

sylwia.dwornicka@icbpharma.com

Krzysztof Łęgocki

Terenowy Doradca ds. Technicznych i Sprzedaży

Krzysztof Łęgocki

+48 887 886 059

krzysztof.legocki@icbpharma.com

Wojciech Rybiński

Terenowy Doradca ds. Technicznych i Sprzedaży

Wojciech Rybiński

+48 516 136 116

wojciech.rybinski@icbpharma.com

Pest innovations

Krzysztof Pękala - zdjęcie

Dyrektor działu Pest Innovations

Krzysztof Pękala

+48 32 74 54 784

krzysztof.pekala@icbpharma.com

Ewelina Radko - zdjęcie

Specjalista ds. Handlowych

Ewelina Radko

+48 32 74 54 758

+48 887 886 036

ewelina.radko@icbpharma.com

Justyna Wojdyła - zdjęcie

Specjalista ds. Handlowych

Justyna Wojdyła

+48 32 74 54 759

+48 665 664 257

justyna.wojdyla@icbpharma.com

Magdalena Spyt - zdjęcie

Specjalista ds. Handlowych

Magdalena Spyt

+48 32 74 54 762

+48 665 664 322

magdalena.spyt@icbpharma.com

Karolina Kocel - zdjęcie

Specjalista ds. Handlowych

Karolina Kocel

+48 887 886 042

karolina.kocel@icbpharma.com

R&D

Research and Development

David Liszka

Dyrektor ds. Innowacji i Nowych Rozwiązań

David Liszka

+48 32 74 54 757

david.liszka@icbpharma.com

Analytical Laboratory

Kierownik Laboratorium Analitycznego

Bartosz Łebek

+48 32 74 54 771

bartosz.lebek@icbpharma.com

Regulatory Affairs

Grzegorz Żmijowski

Koordynator Działu Regulacji Prawnych

Grzegorz Żmijowski

+48 32 745 47 74

grzegorz.zmijowski@icbpharma.com

Izabela Nowak - zdjęcie

Specjalista ds. regulacji prawnych

Izabela Nowak

+48 32 74 54 732

izabela.nowak@icbpharma.com

Elzbieta Wilman - zdjęcie

Specjalista ds. regulacji prawnych

Elżbieta Wilman

+48 32 74 54 731

elzbieta.wilman@icbpharma.com

Project Management Office

Sylwia Kurdziel-Pajor - zdjęcie

Project Management Officer

Sylwia Kurdziel-Pajor

+48 32 74 54 755

+48 695 663 554

sylwia.kurdziel-pajor@icbpharma.com

Malwina Frączkiewicz - zdjęcie

Koordynator Projektów

Malwina Frączkiewicz

+48 32 74 54 781

malwina.fraczkiewicz@icbpharma.com

Factory

Jerzy Demczak - zdjęcie

Dyrektor Finansowy

Jerzy Demczak

+48 32 74 54 700

jerzy.demczak@icbpharma.com

Wojciech Leszczorz - zdjęcie

Dyrektor ds. infrastruktury

Wojciech Leszczorz

+48 32 74 54 720

wojciech.leszczorz@icbpharma.com

Krzysztof Pękala - zdjęcie

Dyrektor działu Marketingu

Krzysztof Pękala

+48 32 74 54 784

krzysztof.pekala@icbpharma.com

Monika Stachowska - zdjęcie

Kierownik Produkcji

Monika Stachowska

+48 32 74 54 710

monika.stachowska@icbpharma.com

Daniel Paczuski

Kierownik Logistyki i Magazynu

Daniel Paczuski

+48 32 74 54 727

daniel.paczuski@icbpharma.com

Marta Płoszaj

Kierownik działu zakupów

Marta Płoszaj

+48 32 74 54 711

marta.ploszaj@icbpharma.com

Karina Świętosławska - zdjęcie

Event Manager

Karina Świętosławska

+48 32 74 54 787

karina.swietoslawska@icbpharma.com

Wojciech Lichtański

Logistyk

Wojciech Lichtański

+48 32 74 54 726

wojciech.lichtanski@icbpharma.com

Katarzyna Kral

Specjalista ds. Kadr i Płac

Katarzyna Kral

+48 32 74 54 741

katarzyna.kral@icbpharma.com