Stale poszukujemy osób utalentowanych i pełnych pasji, które swoim doświadczeniem mogłyby wesprzeć rozwój naszych produktów kierowanych na rynki kilkudziesięciu krajów świata. Jeżeli uważasz, że jesteś jedną z takich osób napisz nam dlaczego na praca@icbpharma.com

Sprawdź też aktualne oferty pracy:

Kontroler Jakości

Zakres obowiązków

  • Kontrola materiałów wyjściowych i opakowaniowych zgodnie z dokumentacją wewnętrzną
  • Kontrola jakości wyrobów na każdym etapie produkcji, w tym wstrzymanie niezgodnego komponentu, półproduktu, wyrobu gotowego
  • Kontrola procesu produkcyjnego pod kątem osiągania założonych celów jakościowych
  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej oraz tworzenie raportów kontrolnych
  • Nadzór nad wyrobem niezgodnym i procesem reklamacji
  • Instruktaż i doradztwo dla pracowników produkcyjnych
  • Opracowanie wewnętrznych standardów, wytycznych jakościowych i procedur kontrolnych
  • Wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych
  • Udział w audytach wewnętrznych

Profil kandydata

  • Wykształcenie minimum licencjackie, techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w przedsiębiorstwie o profilu produkcyjnym (preferowane w branży chemicznej)
  • Wiedza w zakresie systemów zarządzania jakością (ISO 9001, mile widziana znajomość ISO 13485)
  • Umiejętność współdziałania w zespole i koordynowania działań innych pracowników
  • Rozwinięte umiejętności komunikacji
  • Zdolność analizy i wyciągania wniosków
  • Umiejętność szybkiego i samodzielnego podejmowania decyzji
  • Konsekwencja w działaniu
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Dobra znajomość środowiska MS Office

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy i posiadanych umiejętności
  • Wygodną przestrzeń użytkową (jadalnię wyposażoną w szafki śniadaniowe, bezpłatne automaty z napojami, mikrofalówki, lodówkę, czajniki, dystrybutory z wodą, szatnie z prysznicami, pokój pierwszej pomocy)
  • Pakiety socjalne – wczasy pod gruszą oraz paczki na święta
  • Pracę w nowoczesnej firmie
  • Pracę w zgranym zespole

Brak ofert