Stale poszukujemy osób utalentowanych i pełnych pasji, które swoim doświadczeniem mogłyby wesprzeć rozwój naszych produktów kierowanych na rynki kilkudziesięciu krajów świata. Jeżeli uważasz, że jesteś jedną z takich osób napisz nam dlaczego na praca@icbpharma.com

Sprawdź też aktualne oferty pracy:

Specjalista ds. kadr i płac

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Kompleksowe prowadzenie dokumentacji z zakresu kadr i płac
  • Naliczanie wynagrodzeń i rozliczanie czasu pracy
  • Rozliczanie świadczeń z ZFŚS oraz wszelkich potrąceń z wynagrodzeń
  • Sporządzanie deklaracji i sprawozdań do instytucji zewnętrznych (GUS, ZUS, US, PFRON)
  • Przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązaniem i rozwiązaniem stosunku pracy aneksów oraz innych dokumentów kadrowych
  • Nadzór nad terminowością badań lekarskich i szkoleń bhp, wystawianie skierowań na badania
  • Obsługa umów cywilnoprawnych
  • Bieżąca obsługa i udzielanie informacji pracownikom z zakresu prawa pracy
  • Bieżące zadania zlecone przez przełożonego

WYMAGANIA

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w obszarze kadrowo-płacowym
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień płacowych, przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office (zwłaszcza obsługi programu Excel) oraz programu Płatnik
  • Umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność
  • Umiejętność doradzania i wspierania zespołu pracowników
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność, samodzielność, skrupulatność
  • Znajomość systemu kadrowo-płacowego Comarch ERP Optima będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

  • Pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • Umowę o pracę – na zastępstwo
  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin
  • Elastyczny czas pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy i posiadanych umiejętności
  • Wygodną przestrzeń użytkową (jadalnię wyposażoną w szafki śniadaniowe, bezpłatne automaty z napojami, mikrofalówki, lodówkę, czajniki, dystrybutory z wodą, szatnie z prysznicami, pokój pierwszej pomocy)
  • Pakiety socjalne – wczasy pod gruszą oraz paczki na święta
  • Pracę w nowoczesnej firmie
  • Pracę w zgranym zespole

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Brak ofert