Stale poszukujemy osób utalentowanych i pełnych pasji, które swoim doświadczeniem mogłyby wesprzeć rozwój naszych produktów kierowanych na rynki kilkudziesięciu krajów świata. Jeżeli uważasz, że jesteś jedną z takich osób napisz nam dlaczego na praca@icbpharma.com

Sprawdź też aktualne oferty pracy:

Pracownik Działu Marketingu produktów Agrochemicznych w Dziale Crop Solutions

Zakres obowiązków:

  • aktywny udział w tworzeniu strategii marketingowej oraz jej koordynowanie i realizacja.
  • współpraca z działem graficznym i zewnętrznymi firmami graficznymi i medialnymi.
  • koordynowanie e-marketingu (np. redagowanie witryn produktowych, portale społecznościowe).
  • wsparcie działu sprzedaży w zakresie marketingu.
  • marketing merytoryczny: przygotowywanie materiałów informacyjnych, broszur, katalogów dotyczących oferowanych produktów itp. z wykorzystaniem danych ogólnodostępnych oraz wyników badań poszczególnych produktów.
  • wspieranie prac rozwojowych i wdrożeniowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, najlepiej biologiczne. Mile widziane branżowe (rolnicze, ogrodnicze).
  • dobra znajomość j. angielskiego.
  • kreatywność, zaangażowanie, samodzielność.

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie w doskonałej atmosferze i możliwością rozwoju zawodowego, z bardzo innowacyjnymi produktami agrochemicznymi.
  • kontakt i współpracę z klientami z całego świata.

Miejsce pracy – siedziba firmy w Jaworznie z możliwością częściowej pracy w systemie „home office”.

Brak ofert

Zapraszamy wkrótce.